۰۵ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۲
برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا؛
آغاز اردوی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی از امروز و فردا
اردوی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی برای حضور در رقابت‌های قهرمانی بزرگسالان آسیا در قزاقستان به ترتیب از امروز و فردا برگزار می‌شود.
کد خبر : ۶۱۵۷۷۸

به گزارش پایگاه خبری صراط به نقل از مهر، رقابت‌های کشتی قهرمانی بزرگسالان آسیا روز‌های ۲۰ تا ۲۵ فروردین ماه در شهر آستانه قزاقستان برگزار می‌شود.

مرحله نهایی اردوی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی کشورمان به ترتیب از امروز و فردا (۵ و ۶ فروردین ماه) در محل کمپ تیم‌های کشتی شهید حاج قاسم سلیمانی و خانه‌های کشتی شهید ابراهیم هادی و شهید مصطفی صدرزاده برگزار می‌شود.

اسامی نفرات دعوت شده به این اردو‌ها به شرح زیر است:

اردوی آزاد:

۵۷ کیلوگرم: علیرضا سرلک (لرستان) میلاد، ولی زاده (مازندران) مهدی رحیمی (البرز)
۶۱ کیلوگرم: رضا اطری (مازندران) یاسین رضایی (مازندران) مهدی ویسی (مازندران)
۶۵ کیلوگرم: رحمان عموزاد (مازندران) پیمان بیابانی (تهران) عباس ابراهیم زاده (مازندران)
۷۰ کیلوگرم: امیرمحمد یزدانی (مازندران) مرتضی قیاسی (لرستان) محمد بخشی (مازندران)
۷۴ کیلوگرم: یونس امامی (تهران) حسین ابوذری (مازندران)
۷۹ کیلوگرم: محمد نخودی (مازندران) امیرحسین کاووسی (مازندران) مصطفی قیاسی (لرستان)
۸۶ کیلوگرم: حسن یزدانی (مازندران) علیرضا کریمی (البرز) علی منصوری (مازندران)
۹۲ کیلوگرم: کامران قاسم پور (مازندران) ارشک محبی (کرمانشاه)
۹۷ کیلوگرم: مجتبی گلیج (مازندران) امیر علی آذر پیرا (تهران) احمد بذری (مازندران)
۱۲۵ کیلوگرم: امیرحسین زارع (مازندران) امیررضا معصومی (گیلان) مصطفی طغانی (خراسان رضوی)
مدیرفنی تیم‌های ملی کشتی آزاد: محسن کاوه
سرمربی: پژمان درستکار
مربیان: احسان امینی، مصطفی آقاجانی، اباذر اسلامی، فرید دژم خوی، ایمان محمدیان
مربی بدنساز: عباس خدایاری
آنالیزور: علی مدهنی

اردوی فرنگی:

۵۵ کیلوگرم: پویا دادمرز (خوزستان) مهدی احدی (گیلان) کیانوش شمشیری (تهران)

۶۰ کیلوگرم: مهدی محسن نژاد (خوزستان) امید آرامی (سیستان و بلوچستان) ابوالفضل شهرکی (سیستان و بلوچستان)

۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی (فارس) ایمان محمدی (خوزستان) عارف جرکنی (تهران)

۶۷ کیلوگرم: محمدرضا گرایی (فارس) رضا عباسی (البرز) محمد امین جبالی فر (قم)

۷۲ کیلوگرم: سجاد ایمن طلب (مازندران) مرتضی پورعیسی (مازندران) امیرحسین حاجی پور (مازندران)

۷۷ کیلوگرم: محمدعلی گرایی (فارس) امین کاویانی نژاد (خوزستان) علی اسکو (مازندران) عارف حبیب الهی (تهران)

۸۲ کیلوگرم: پژمان پشتام (تهران) علیرضا مهمدی (خوزستان) محمد امین احمدپور (خوزستان)

۸۷ کیلوگرم: ناصر علیزاده (مازندران) سعید کریمی زاده (خوزستان) علی اکبرعبدی (مازندران)

۹۷ کیلوگرم: محمد هادی ساروی (مازندران) مهدی بالی (مازندران) وحید دادخواه (خراسان رضوی) حامد عبدولی (خوزستان)

۱۳۰ کیلوگرم: امین میرزازاده (خوزستان) مرتضی الغوثی (مازندران) ابوالفضل سید مهدوی (تهران)

مدیر تیم‌های ملی: علی محمدی
سرمربی: حسن رنگرز
مربیان: طالب نعمت پور، حسن حسین زاده، فرزاد ایمانعلی زاده و مجید رمضانی
مربی بدنساز: بهمن میرزایی
ماساژور: امین حق پناه

برگزیده ها