۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۲
ترکیب هیات رییسه کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی در سومین سال فعالیتشان مشخص شد.
کد خبر : ۵۹۱۴۰۷

به گزارش پایگاه خبری صراط به نقل از ایسنا، انتخابات کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی طی روزهای گذشته برگزار شد و بر اساس آن اعضای هیات رییسه این کمیسیون‌ها در سومین سال فعالیت مجلس یازدهم به شرح زیر انتخاب و تعیین شدند.

کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری

رئیس: علیرضا منادی سفیدان

نواب اول و دوم: سید محمد مولوی و مهدی اسماعیلی

سخنگو: رضا حاجی پور

دبیر اول و دوم: محمدرضا احمدی و شیوا قاسمی پور

کمیسیون اجتماعی

رئیس: مهدی عیسی زاده   

نواب اول و دوم: ولی اسماعیلی و عباس گودرزی

سخنگو: حسن لطفی

دبیر اول و دوم: کیومرث سرمدی و حسین حاتمی

کمیسیون اقتصادی

رئیس: محمدرضا پورابراهیمی

نواب اول و دوم: شهباز حسن پور و محمد باقری بناب

سخنگو: مهدی طغیانی

دبیر اول و دوم: سید غنی نظری و انور حبیب زاده بوکانی

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی

رئیس: وحید جلال زاده

نواب اول و دوم: ابراهیم عزیزی و عباس مقتدایی

سخنگو: ابوالفضل عمویی

دبیر اول و دوم: علی علیزاده و یعقوب رضازاده

کمیسیون انرژی

رئیس: فریدون حسنوند

نواب اول و دوم: موسی احمدی و سهراب گیلانی

سخنگو: مالک شریعتی

دبیر اول و دوم: عبدالعلی رحیمی مظفری و حسین حسین زاده

کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات

رئیس: حمیدرضا حاجی بابایی

نواب اول و دوم: مهرداد گودرزوند چگینی و محسن زنگنه

سخنگو: محمد مهدی مفتح

دبیر اول و دوم: غلامحسین کرمی و ولی الله فرزانه

کمیسیون بهداشت و درمان

رئیس: حسینعلی شهریاری

نواب اول و دوم: سید مرتضی خاتمی و سیدجلیل میرمحمدی

سخنگو: زهرا شیخی

دبیر اول و دوم: محسن فتحی و رضا آریان پور

کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها

رئیس: محمد صالح جوکار

نواب اول و دوم: سید حمیدرضا کاظمی و محمدحسن آصفری

سخنگو: علی حدادی

دبیر اول و دوم: روح الله نجابت و رسول فرخی میکال

کمیسیون صنایع و معادن

رئیس: مصطفی طاهری

نواب اول و دوم: علی جدی و علی اکبر کریمی

سخنگو: روح الله عباسپور

دبیر اول و دوم:روح الله ایزدخواه و معصومه پاشایی بهرام

کمیسیون عمران

رییس: محمدرضا رضایی کوچی

نواب اول و دوم: کمال علیپور و صدیف بدری

سخنگو: عبدالجلال ایری   

دبیر اول و دوم: احمد جباری و آرا شاوردیان   

کمیسیون فرهنگی

رئیس: مرتضی آقاتهرانی

نواب اول و دوم: بیژن نوباوه وطن و سید علی یزدی خواه

سخنگو: احمد راستینه

دبیر اول و دوم:سید مجتبی محفوظی و زهره سادات لاجوردی

کمیسیون کشاورزی، آب ، منابع طبیعی و محیط زیست

رئیس: محمدجواد عسکری

نواب اول و دوم: رحمت الله نوروزی و عباس جهانگیرزاده

سخنگو: ذبیح الله اعظمی

دبیر اول و دوم: بهزاد علیزاده و جلال محمودزاده

اشتراک گذاری:
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
آخرین اخبار